izmir web tasarım
İzmir 'de Web Tasarım ile Multimedyanın Doğru Adresi

Andaç (Yıllık)


CD/DVD yıllık(andaç); bilgisayarda ya da bilgisayarın olmadığı durumlarda vcd/dvd playerlarda izlenebilen yıllık türüdür. Klasik baskılı kitap şeklindeki yıllıktaki tüm metaryeller bulunmakla birlikte, video çekimleri, ses ve animasyonlar ile zenginleştirilmiş içeriğe sahip, bilgisayar ortamında kendisi otomatik çalışan, herhangi bir kuruluma veya codeclere ihtiyaç duymayan çalışmalardır.

Mezun olurken siz de yıllarınızı beraber geçirdiğiniz arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi, okulunuzu ve etkinliklerinizi ileriki yıllarda hatırlamak amacı ile andaç CD/DVD hazırlatabilirsiniz.

Fotoğrafların, görüş yazılarının ve en önemlisi videoların bulunduğu, yüksek görsel kalitede ve animasyonlarla zenginleştirilmiş ve bu dokümanları CD / DVD kapasitesi doluncaya kadar sınırsız olarak yerleştirebileceğimiz bu andaçlar, siz mezun olacak öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

ilicmedia andaç CD/DVD tasarımını sadece size özel olarak hazırlar. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı özenle hazırlar. Hazır bir şablondan öğrenci ve öğretmen resimlerini değiştirip sizlere aynı şablonu satmaz. Bu yüzden size özel çalışmanın bulunduğu bir yıllık CD/DVD'si, hatıralarınızı yıllar geçse bile daha canlı ve sıcak tutar. Sonradan bir köşeye terk edilip bir daha yüzüne bakılmayacak kadar kötü yıllık CD/DVD si veya üzerine bir şey döküldüğünde eriyip yırtılacak kitap şeklindeki klasik yıllıklar yaptırmaktan kaçının.
Üniversiteler»    İlköğretim ve Ortaöğretim Okulları»    Askeri Okullar»


 • ilicMedia


    Web Tasarım Makaleleri
    Web Tasarım Firmaları
    İnsan Kaynakları
 • Hizmetlerimiz


    Website Tasarımı
    İnteraktif Multimedya
    Arama Motoru Optimizasyonu
 • Andaç (Yıllık) CD/DVD


    Üniversiteler
    İlköğretim ve Ortaöğretim Okulları
    Askeri Okullar
 • İletişim


  1404 Sokak No:3/4
  Kahramanlar - İZMİR
  info@ilicmedia.com  0.232.4211248
 • © 2008 - 2017 ilicMedia Bilişim Teknolojileri ve Reklam Hizmetleri
      web tasarım izmir